Loading...
Farby
Farba epoksydowa

Farba epoksydowa

Emalie epoksydowe do betonu i powierzchni stalowych

ok. 14m2/l przy jednokrotnym malowaniu.

18 miesięcy od daty produkcji, w fabrycznie zamkniętym opakowaniu.

2-3

produkt przeznaczony do malowania powierzchni betonowych w halach produkcyjnych, magazynach, garażach, obiektach użyteczności publicznej (szkoły, szpitale), obiektach przeznaczonych do przygotowywania żywności (pioekarnie, masarnie). Do malowania basenów, oczek wodnych. Do ostatecznego malowania zagruntowanych farbami epoksydowymi konstrukcji stalowych, stalowo ocynkowanych i aluminiowych, powierzchni żeliwnych pracujących w agresywnej atmosferze przemysłowej, nadmorskiej i w zanurzeniu.

podłoże betonowe, suche po 28 dniach dojrzewania, oczyszczone ze szlamu cementowego, tłuszczu, odpylone. W razie potrzeby zagruntować emalią z dodatkiem około 20% rozpuszczalnika do wyrobów epoksydowych powierzchnie stalowe, stalowe ocynkowane, żeliwne pokryte farbami epoksydowymi do gruntowania, pozbawione tłuszczu i brudu.

temperatura podłoża i otoczenia nie niższa niż 5oC i nie wyższa niż 35oC, wilgotność względna powietrza najwyżej 90%, dobra wentylacja.

składnik A wymieszać w opakowaniu a następnie zmieszać ze składnikiem B (utwardzacz) w proporcji 2:1. Mieszaninę pozostawić na około 30 minut do homogenizacji. Czas przydatności mieszaniny do stosowania wynosi 24 godziny, po upływie tego czasu mieszanina żeluje i jest nieprzydatna do stosowania.

nakładać 2 (posadzki) - 4 (baseny) warstwy za pomoca p0ędzla, wałka lub natrysku w odstępie 24 godzin od położenia warstwy poprzedniej. Czas schnięcia emalii wynosi 24 godziny w temperaturze 20oC, a maksymalne właściwości użytkowe powłoka uzyskuje po 7 dniach. Baseny napełniać wodą po minimum 2 tygodniach. Przy malowaniu natryskiem hydrodynamicznym, rozcieńczyć farbę do odpowiedniej lepkości, w zalezności od rozmiaru dyszy.

1L, 5L, 10L, 20L.

Podkład epoksydowy

do antykorozyjnego malowania powierzchni stalowych, stalowych ocynkowanych, żeliwnych.

1L, 5L, 10L, 20L.
NASI DYSTRYBUTORZY:

Kliknij na wybrane województwo, aby dowiedzieć się więcej.