Loading...
Farby
Farba poliwinylowa

Farba poliwinylowa

Emalia poliwinylowa oparta jest na chemoodpornej żywicy poliwinylowej szczególnie rekomendowanej do zabezpieczenia powierzchni ocynkowanych. Tworzy elastyczne, szybkoschnące, półmatowe powłoki o doskonałej przyczepności do podłoża, odporne na zewnętrzne warunki korozyjne.

Emalia poliwinylowa przeznaczona jest do bezpośredniego malowania konstrukcji i blach ocynkowanych (dachy, bramy, ogrodzenia) w celu ochrony przed korozją i w celu dekoracyjnym. Służy do zabezpieczenia powierzchni stalowych i z aluminium oraz elementów budowlanych z drewna, tynku, betonu.

Farby poliwinylowe

ok. 10m2/l przy jednokrotym malowaniu

półmat

12 miesięcy od daty produkcji, w fabrycznie zamkniętym opakowaniu.

2-3

produkt przeznaczony do bezpośredniego malowania konstrukcji i blach ocynkowancyh (dachy, bramy, ogrodzenia) w celu ochrony przed korozją i w celu dekoracyjnym. Służy do zabezpieczenia powierzchni stalowych i z aluminium oraz elementów budowlanych z drewna, tynku, betonu. Do renowacji blach trapezowych.

pędzel, wałek, natrysk pneumatyczny (w razie potrzeby rozcieńczyć rozpuszczalnikiem do farb poliwinylowych).

1L, 5L, 10L, 20L.

Rustikal - do malowania dekoracyjnego

bezpośrednio na powierzchnie stalowe, stalowe ocynkowanie i żeliwne. Zalecana do malowania bram, ogrodzeń i galanterii z kutej stali. Tworzy półmatową powłokę elastyczną, dobrze przyczepną do podłoża. Metaliczny połysk nadaje powierzchni strukturę wypiaskowanego metalu. Posiada wysoką odporność na czynniki atmosferyczne.

1L, 5L, 10L, 20L.
NASI DYSTRYBUTORZY:

Kliknij na wybrane województwo, aby dowiedzieć się więcej.