EMULSJA GRUNTUJĄCA

UNIWERSALNA
Gotowy do użycia grunt do wyrównania chłonności podłoża.

- pod kleje, tynki, gładzie, farby
- wydajna
- wzmacnia podłoże
- poprawia krycie farby
- wyrównuje chłonność podłoża 

Emulsja gruntującą jest gotowa do bezpośredniego użycia. Zalecana do gruntowania podłoży nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych, takich jak: beton, płyty g-k, tynki gipsowe, cementowe, nieotynkowane ściany z wszelkiego rodzaju cegieł, bloczków, pustaków, wylewki betonowe i anhydrytowe; podłoża drewnopochodne. Poprawia warunki wiązania zapraw - przyczynia się do osiągnięcia przez nie zakładanych parametrów technicznych. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

emulsja gruntujaca

EMULSJA GRUNTUJĄCA

SILIKONOWA
Gotowy do użycia grunt pod wyroby silikonowe do wyrównania chłonności podłoża.

- pod kleje, tynki, gładzie, farby
- wydajna
- wzmacnia podłoże
- poprawia krycie farby
- wyrównuje chłonność podłoża

Emulsja gruntująca jest gotowa do bezpośredniego użycia. Zalecana do gruntowania podłoży nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych, takich jak: beton, płyty g-k, tynki gipsowe, cementowe, nieotynkowane ściany z wszelkiego rodzaju cegieł, bloczków, pustaków, wylewki betonowe i anhydrytowe; podłoża drewnopochodne. Poprawia warunki wiązania zapraw - przyczynia się do osiągnięcia przez nie zakładanych parametrów technicznych. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

emulsja gruntujaca silikonowa

EMULSJA GRUNTUJĄCA

GŁĘBOKO PENETRUJĄCA
Akrylowa gotowa do użycia, specjalna emulsja głębokopenetrująca do gruntowania i wzmacniania podłoży .

- pod tynki, gładzie, farby i podłoża betonowe
- zwiększa wydajność klejów, farb i wylewek
- posiada zwiększoną zdolność penetracji
- wzmacnia podłoże
- ujednolica chłonność całej gruntowanej powierzchni 

Emulsja głębokopenetrująca przeznaczona jest do gruntowania i wzmacniania podłoży pod posadzki, tynki, farby i podłoża budowlane. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Jest wyrobem przeznaczonym do gruntowania i wzmacniania wszystkich nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych podłoży betonowych, cementowych i gipsowych, przeznaczonych pod posadzki i podkłady podłogowe. Emulsja zapobiega tworzeniu się pęcherzy na warstwie wylewki oraz zbyt szybkiemu odciąganiu z niej wody przez nadmierne chłonne podłoże. Można ją używać na suchym podłożu, wewnątrz i na zewnątrz budynków.

emulsja gruntujaca gleboko penetrujaca

ADLER SILIKONTHERM

MASA GRUNTUJĄCA
Preparat gruntujący do wykonywania warstwy podkładowej pod cienkowarstwowe silikonowe tynki dekoracyjne.

- ułatwia nakładanie tynków
- zwiększa przyczepność do podłoża
- wodoodporna
- do malowania wałkiem lub pędzlem
- gotowa do użycia
- dostępna w kolorach tynków 

Masa podkładowa silikonowa ułatwia nakładanie cienkowarstwowych tynków silikonowych stosowanych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Zalecany jest do gruntowania warstwy zbrojnej przy ocieplaniu ścian budynków metodą lekką-mokrą w systemach ociepleń oraz do tradycyjnych tynków. Farbą można pokrywać powierzchnie płyt wiórowych, gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, betonów. Zagruntowane podłoże zdecydowanie zmniejsza jego nasiąkliwość co zapobiega zbyt szybkiemu przesychaniu warstwy nawierzchniowej. Zawarte w farbie drobne kruszywo zdecydowanie zwiększa przyczepność tynków oraz skutecznie ujednolica podłoże, zapobiegając powstawaniu plam na kolorowych tynkach.

ADLER SILIKONTHERM